19/08/2017 tarih ve 2017/345 sayılı Mülki İdare Amirleri Yaz Kararnamesiyle Aydın’ın Didim ilçesine tayini çıkan Kaymakamımız Sayın Mehmet TÜRKÖZ için Kaymakamlığımız personelleri tarafından 07/09/2017 Perşembe günü saat 12:00’da veda yemeği düzenlendi.
        Düzenlenen yemekte; yine Kaymakamlığımız personelleri tarafından günün anısına İlçemiz Kaymakamı Sayın Mehmet TÜRKÖZ’e hediye takdim edildi.
        Kaymakamlığımız personelleri tarafından düzenlenen yemeğe Eşi Sunel ÖNER TÜRKÖZ ve oğulları Cahit Berkay TÜRKÖZ ile birlikte katılan Kaymakamımız Sayın Mehmet TÜRKÖZ yapmış olduğu veda konuşmasında; "Kahramanmaraş’tan tatlı hatıralarla ayrılırken, Aydın Didim'de bir kardeşiniz olduğunu unutmamanızı ifade etmek istiyorum. Çalıştığımız süre içerisinde Dulkadiroğlu Kaymakamlığında görevli Yazı İşleri Müdürümüz Mekser AKGÜN, Şefimiz Fatma ÖZAY ve diğer mesai arkadaşlarımla çalışmaktan her zaman huzur ve mutluluk duydum. İlçemizdeki görevi sıkıntısız bir şekilde icra ettik. Bir Kararnameyle geldik yine bir Kararnameyle gidiyoruz. Hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum. Benden yana hakkım varsa helal olsun. Siz de memnun iseniz haklarınızı helal edin" dedi.